01
LUBELSKA

Zaprojektowane Apartamenty Lubelska to alternatywa dla wszechobecnej, słabej jakościowo zabudowy deweloperskiej. Obiekt przeznaczony jest dla bardziej wymagającego klienta, który ceni sobie jakość oraz estetykę. Każdy z budynków, chociaż w swojej funkcji stanowi tradycyjny układ (parter to strefa dzienna, a piętro nocna), są obiektem nietypowym.
To co wyróżnia go spośród innych domów dwu-lokalowych to charakterystyczna bryła, która dla jednego apartamentu składa się z przesuniętych dwóch brył. Zabieg taki zapewnia, tak ważny w tej części domu, komfort akustyczny. Nadaje on również budynkowi indywidualny wygląd sprawiający wrażenie, iż dom jest podwójny. Całość dopełniają charakterystyczne nowoczesne elewacje które nadają budynkom ponadczasowy wygląd i design.

02
LUBELSKA
ZDJĘCIA REALIZACJI

Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby można było w prosty sposób dostosować go do własnych, indywidualnych potrzeb. Garaż na parterze można zaadaptować na pokój a dla własnej wygody i poczuciu jeszcze większej przestrzeni na piętrze można zmniejszyć ilość pokoi.
Każdy z apartamentów będzie posiadał system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji), kompletną instalację fotowoltaiczną oraz pompę ciepła która pozwoli zaoszczędzić zapotrzebowanie na energię przy ogrzewaniu domu w zimowe wieczory. Ogród przynależny do każdego z apartamentów zapewni zasłużony odpoczynek i komfort korzystania z całości domu.

Zdjęcia poglądowe